yükleniyor

Anti SEO Ne Anlama Gelir?


İsminden de anlaşılacağı gibi Anti SEO internet sitelerinin yapılan aramalarda daha alt sıralarda görünebilmesi için kötü amaçlı olarak yapılacak çalışmalar anlamına gelmektedir.

Genel olarak rakip internet siteleri tarafından yapılan bu çalışmalar ile birlikte Google botlarının internet sitelerini spam olarak değerlendirmeleri için gereken bütün işlemler yapılmaktadır. Bu şekilde kendi internet sitelerinin daha üst sıralara çıkmaları sağlanabilmektedir. Bununla birlikte sizin de yapacağınız bazı çalışmalar Negatif SEO ya da Anti SEO olarak adlandırılabilecektir. Çoğu zaman sonuçları tam olarak kestirilemese de yanlış uygulamaların yapılması nedeniyle istenmeyen sonuçların alındıkları görülebilecektir.

En Çok Uygulanan Negatif SEO Taktikleri Nelerdir?

Genel olarak kullanılan Negatif SEO taktikleri internet sitelerine Google botları tarafından spam olarak adlandırılabilecek backlinklerin verilmesidir. İnternet sitenizle alakası olmayan konularda yapılan bu işlem ile birlikte yapılan indexleme çalışmalarında internet sitenizin spam olarak algılanması sağlanabilmektedir. Bu nedenle sürekli olarak internet sitenizin dışardan yapılacak olan saldırılara karşı korumanız gerekmektedir. Bununla birlikte sürekli olarak yapılan analizleri takip etmeniz olumsuz durumlar karşısında önlem alabilecek bir pozisyon almanıza da yardımcı olabilecektir.

Anti SEO’dan Kurtulmak İçin Yapılacak SEO Optimizasyonu

Sürekli olarak takip etmeniz ile birlikte kendi siteniz için yapacağınız SEO işlemleri sayesinde aramalarda üst sıralara tekrar yükselebileceksiniz. Sürekli olarak internet sitenizin SEO Optimizasyonuna dikkat etmeniz gerektiğinden yeni işlemlerin yapılması sayesinde istediğiniz noktalara gelebileceksiniz.

Bütün bunlarla birlikte firmamızdan alacağınız kaliteli hizmetler sayesinde istediğiniz sonuçları alabileceksiniz. İnternet sitelerinin SEO Optimizasyonu için yapılması gereken bütün işlemler alanında uzman ekiplerimiz tarafından sorunsuz şekilde gerçekleştirilebilecektir. İhtiyaçlarınızın belirlenmesi ve gereken önlemlerin alınarak harekete geçilmesi kısa süreler içerisinde ve oldukça etkili yöntemler kullanılarak yapılabilmektedir. Siz de web sitelerinin SEO Optimizasyonu için bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Çözümlerimizle Sektördeki Tecrübemizle Her Daim Sizleri Başarıya Taşıyoruz.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!